Kochana moja Małgorzata Kalicińska, Basia Grabowska

ISBN:

Published: 2014

ebook

320 pages


Description

Kochana moja  by  Małgorzata Kalicińska, Basia Grabowska

Kochana moja by Małgorzata Kalicińska, Basia Grabowska
2014 | ebook | PDF, EPUB, FB2, DjVu, talking book, mp3, ZIP | 320 pages | ISBN: | 8.44 Mb

Dwie kobiety. Matka i córka. Wzruszająca rozmowa o domu, patchworkach rodzinnych, miłości i zwykłych ludziach.Matka i córka. Dwie kobiety, a między nimi ocean.Kochana Moja to szczera i wzruszająca rozmowa najbliższych sobie osób. Obie tęskniąceMoreDwie kobiety. Matka i córka. Wzruszająca rozmowa o domu, patchworkach rodzinnych, miłości i zwykłych ludziach.Matka i córka. Dwie kobiety, a między nimi ocean.Kochana Moja to szczera i wzruszająca rozmowa najbliższych sobie osób.

Obie tęskniące kobiety, są tak daleko od siebie, mama w Polsce, a córka w Australii, a jednak tak blisko. Słowa są mocne, potrafią pokonać każdą odległość.Basiu, Kochana Moja, Mamo, Mamuś, Córeńko… to piękne tytuły wspaniałych opowieści. O domu, patchworkach rodzinnych, miłości, tolerancji, pięknie i życiu w zgodzie z sobą. O rzeczach prostych i tych, trochę bardziej skomplikowanych.

Jak to w życiu.Basia Grabowska: z mamą można rozmawiać o wszystkim. Tęsknię za nią. Zawsze miałyśmy tyle tematów do obgadania, a tu nagle ocean wyrósł miedzy nami, a wraz z nim różnica czasu. Co począć? Pisać? No to piszemy. Dużo i na każdy temat. Bo Sami zobaczycie.Małgorzata Kalicińska: Co za córę mam!

Zawsze ceniłam Ją za mądrość, poczucie humoru i wrażliwość. To jest Piękny Człowiek. Tęsknię więc piszę - (trawestując Skaldów). To nasza rozmowa przez ocean.Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Kochana moja":


lespetitesfillesrebelles.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us