Dzenas ir motociklo priežiūros menas Robert M. Pirsig

ISBN:

Published:

Hardcover

510 pages


Description

Dzenas ir motociklo priežiūros menas  by  Robert M. Pirsig

Dzenas ir motociklo priežiūros menas by Robert M. Pirsig
| Hardcover | PDF, EPUB, FB2, DjVu, audiobook, mp3, ZIP | 510 pages | ISBN: | 6.75 Mb

Išleistas 1974 m. „Dzenas ir motociklo priežiūros menas” iškart pelnė šlovę buvusiam retorikos dėstytojui Robertui M. Persigui. Knyga kaipmat pateko į bestselerių sąrašus, tapo kultine, o su laiku ir JAV literatūros klasika.Tai autobiografinisMoreIšleistas 1974 m. „Dzenas ir motociklo priežiūros menas” iškart pelnė šlovę buvusiam retorikos dėstytojui Robertui M. Persigui. Knyga kaipmat pateko į bestselerių sąrašus, tapo kultine, o su laiku ir JAV literatūros klasika.Tai autobiografinis romanas. Kelionė motociklu su sūnumi per Ameriką - tai viena siužeto linijų. Tuo pat metu autorius leidžiasi ir į dvasinę bei intelektualinę kelionę ieškoti persmelkusio Vakarų kultūrą dualumo ištakų.

Tačiau dvasinės kelionės visada sunkesnės nei fizinės...„Šių laikų visuomeninės krizės priežastis, - rašo R. M. Persigas, - yra paties proto prigimtinis trūkumas. Šiuolaikiniai mąstymo būdai mūsų visuomenės neveda į geresnį pasaulį. Racionalaus proto struktūra, mums perduota nuo seniausiųjų laikų, nebeatitinka tikrovės. Žmonės jau pradeda ją matyti kaip emociškai skurdžią, estetiškai neprasmingą, dvasiškai tuščią.

Štai kokia ji yra šiandien ir dar ilgai bus tokia.”„Dzenas ir motociklo priežiūros menas” - filosofinis romanas, kuriame autorius kelia žmogaus būties problemas ir bando atrasti naują vertybių sistemą, sutaikančią meną ir mokslą, technologiją ir religiją, lotosą ir veržlėraktį.Enter answer

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Dzenas ir motociklo priežiūros menas":


lespetitesfillesrebelles.com

©2010-2015 | DMCA | Contact us